Хетчбек

Зручний супутник на кожен день.

Детальніше про моделі

Седан

Такий,‌ ‌як‌ ‌ти.‌

Детальніше про моделі

Хетчбек

Спортивна функціональність

Детальніше про моделі

Седан

Ласкаво просимо до зони комфорту.

Детальніше про моделі

Універсал

Ласкаво просимо до зони комфорту.

Детальніше про моделі

Оновлений Coupé

Дозвольте собі більше пригод.

Детальніше про моделі

Седан

Надзвичайно динамічний характер

Детальніше про моделі

Універсал

Створений для перемог у кожній справі

Детальніше про моделі

Позашляховик

Легендарний позашляховик.

Детальніше про моделі

GLB FL

Новий Mercedes-Benz GLB

Детальніше про моделі

SUV

Привабливий. На будь-якій дорозі.

Детальніше про моделі

Купе

Новий Mercedes-Benz GLС купе.

Детальніше про моделі

Купе

Натхнення кожен день.

Детальніше про моделі

SUV FL

Новий Mercedes-Benz GLE SUV

Детальніше про моделі

Coupe FL

Новий Mercedes-Benz GLE Coupe.

Детальніше про моделі

SUV

Втілення успіху.

Детальніше про моделі

Mercedes-Benz GLS

S-Class серед позашляховиків.

Детальніше про моделі

Maybach

Розкіш в найчистішому вигляді

Детальніше про моделі

Mercedes-Benz S-Class

Новий рівень сучасної розкоші

Детальніше про моделі

Maybach

Новий рівень сучасної розкоші

Детальніше про моделі

Новий родстер Mercedes-AMG

Відродження зірки.

Детальніше про моделі

Мінівен

Зроби свій хід.

Детальніше про моделі

4-Door Coupé

Заяви про себе.

Детальніше про моделі

EQA

Для нового покоління.

Детальніше про моделі

EQB

Електрична мобільність у новому вимірі.

Детальніше про моделі

EQC

Новий досвід водіння.

Детальніше про моделі

Седан

Це для всіх органів почуттів.

Детальніше про моделі

SUV

Новий рівень універсальності.

Детальніше про моделі

EQS

Cвіт нових можливостей.

Детальніше про моделі

EQS SUV

Новий   EQS SUV   від   Mercedes-Benz.

Детальніше про моделі

Новий Mercedes-Benz S-Class. В дорозі як вдома - розкішний і цифровий

Новий Mercedes-Benz S-Class. В дорозі як вдома - розкішний і цифровий

Компанія «АвтоКапітал» офіційний імпортер Mercedes-Benz в Україні і невід'ємна частина Корпорації УкрАВТО повідомляє про те, що в новому S-Class дебютує навчається система MBUX (Mercedes-Benz User Experience) другого покоління.

8 липня на платформі Meet Mercedes DIGITAL презентували перший випуск, присвячений оновлень в новому Mercedes-Benz S-Class. Жодне інше нововведення за останні роки не змінило роботу Mercedes-Benz настільки радикально, як MBUX (Mercedes-Benz User Experience). Друге покоління цієї навченою системи дебютує в новому S-Class. Він став ще більш цифровим і інтелектуальним. Але, зберіг при цьому розкішний дизайн інтер'єру.

 

Огляд основних функцій:

 • Кількість класичних елементів управління значно зменшено в порівнянні з попередньою моделлю
 • Новітні екрани з OLED технологією і тактильним зворотним зв'язком
 • MBUX для всіх пасажирів
 • Дисплей водія до цього 3D-ефектом
 • До трьох екранів ззаду
 • Передача вмісту з екрану на екран
 • Вибір і зміна навігаційних напрямків з задніх сидінь
 • Спрощене, інтуїтивно зрозуміле управління: MBUX Interior Assist розпізнає до 20 рухів
 • На додаток до дотиків, голосовому управління і жестам рук, контроль погляду розширює можливості управління
 • Голосовий помічник слухає ще уважніше і ще краще розуміє пасажирів: більше не потрібно ключове слово активації «Ей, Мерседес!», Система знає 27 мов і розуміє непряму мову, не відповідає стереотипно і здатна підтримувати діалог.
 • Управління функціями комфорту, такими як обігрів сидінь або масаж, також можливо за допомогою голосового управління
 • Два проекційних дисплея (Head-up displays (HUDs)), включаючи кольоровий контент доповненої реальності для навігації 

OLED технологія

Кількість класичних елементів управління значно скоротилося: механічних перемикачів стало на 27 менше, ніж у попередній моделі. Проте, ключові функції, наприклад, освітлення або склоочисників, управляються безпосередньо. А панель клімат-контролю знаходиться у нижнього краю дисплея. Регулювати сидіння можна за допомогою «фірмових» перемикачів на дверних панелях, але, це можливо і за допомогою центрального дисплея.

П'ять великих екранів з високою роздільною здатністю, зокрема з технологією OLED (organic light-emitting diode) - органічних світлодіодів, датчиками тиску і тактильним підтвердженням сенсорних команд роблять управління S-Class і функціями комфорту ще простіше. При цьому, технологія OLED споживає на 30% менше енергії, ніж LCD.

Зовнішній вигляд екранів можна індивідуалізувати за допомогою вибору з чотирьох стилів відображення (Discreet, Sporty, Exclusive, Classic) та трьох режимів (Навігація, Допомога, Обслуговування). Але, людський фактор завжди залишається в пріоритеті. І тому можливостей для персоналізації і інтуїтивного управління стало набагато більше. Це відноситься як до задньої частини салону, так і до водія: йому, наприклад, пропонується новий 3D-дисплей, який створює об'ємне зображення. 

3D и AR-HUD дисплеї

Завдяки методам, розробленим Mercedes-Benz для адаптації відстані і конфігурації, зображення на 3D-дисплеї для водія постійно регулюється. А вбудована в дисплей стереокамера використовується для точного визначення положення очей водія. Дисплей настільки точно налаштований на положення голови людини, що ліве і праве око бачать різні пікселі РК-дисплея.

За бажанням, водієві доступні два проекційних дисплея Head-up displays (HUDs), один з яких - інноваційний, з особливо великою площею зображення. Кут розкриття екрану складає 10 ° по горизонталі і 5 ° по вертикалі. Саме ж зображення з'являється практично на відстані 10 метрів. Ця область відображення відповідає монітора з діагоналлю 77 дюймів.

Проекційний дисплей доповненої реальності Augmented reality head-up display (AR-HUD) надає великий обсяг контенту доповненої реальності для систем допомоги при водінні і навігаційної інформації. Для водія ця інформація накладається на реальну навколишнє оточення попереду транспортного засобу, і, отже, може сприяти подальшому зниженню відволікаючих чинників. 

MBUX Interior Assistant

Унікальною особлівістю MBUX Interior Assistant є широка мережа, до якої залучив чісленні системи автомобіля, что Використовують дані з велічезної кількості датчіків. Новий S-Class может взаємодіяті почти з усіма органами почуттів - зором, відчуттям и слухом, пропонуючі чісленні інновації в області допомоги водієві, захисту та взаємодії.

MBUX Interior Assistant не тільки підвищує зручність експлуатації, але і безпеку. Він перевіряє, наприклад, закріплено чи дитяче крісло на сидінні переднього пасажира і попереджає про інших учасників руху в «сліпих зонах», якщо пасажир S-Class збирається покинути автомобіль.

Використовуючи камери в стельової панелі управління і алгоритми навчання, MBUX Interior Assistant розпізнає наміри пасажирів і передбачає їх побажання. Він робить це шляхом інтерпретації мови тіла і відповідає відповідними функціями автомобіля.

Наприклад, якщо водій дивиться через плече на заднє скло, то автоматично опускається сонцезахисна шторка. Варто простягнути руку до сидіння переднього пасажира в темряві, як автоматично вмикається світло. Досить просто подивитися на одне з зовнішніх дзеркал, щоб можна було виконати його регулювання без попереднього перемикання.

Також розпізнаються природні рухи рук, - водій або пасажири можуть включати і вимикати світло в салоні, а також відкривати і закривати зсувний люк без торкання. А доступ до обраних функцій можна отримати за допомогою жесту «Вибране» (рука з вказівним і середнім пальцями в V-образній формі). 

Поговори з «Мерседесом»

Стало набагато простіше спілкуватися і за допомогою голосових команд. Певні дії можуть бути виконані навіть без ключового словосполучення активації: «Ей, Мерседес!». Голосовий помічник не вимагає певних фіксованих команд, оскільки він розуміє природну мову.

Непряма мова також розпізнається, якщо ви говорите, наприклад, «Мені холодно», замість чіткої команди «Температура в просторі для ніг 24 градуси», щоб включити клімат-контроль для зони ніг. Коли ви говорите: «Я втомився», то активується програма управління комфортом, а вхідний дзвінок може бути прийнятий відповіддю: «Прийняти виклик». Система тепер може пояснити, де знаходиться аптечка або як підключити смартфон через Bluetooth. Управління функціями комфорту, такими як обігрів сидінь або масаж, також можливо за допомогою голосового управління.

Володіння 27 мовами і володіння великими знаннями дозволяють системі давати відповіді на самі різні питання з розділу загальних знань. Так само побутові системи і техніка «Розумного будинку» можуть бути пов'язані з автомобілем і управлятися голосом завдяки функції Smart Home.

Голосове управління здатне до навчання. Система не тільки налаштовується на користувача і його голос, а також вивчає нові модні слова або змінює мову з часом. І більше не відповідає стереотипно, а здатна підтримувати діалог.

Спостерігає випуск, присвячений новому S-Class відбудеться в кінці липня.

Слідкуйте за нашими новинами, щоб бути в числі перших, хто дізнається про новини!